BodyiCoach Cycling Team już czeka w blokach na pierwszy strzał…

Mocno przepracowana zima i tęsknota za wydobywaniem z siebie absolutnego maksimum, ostra rywalizacja z innymi zawodnikami i w końcu genialne uczucie stawania na podium. To wszystko powoduje, że zawodnicy Teamu już nie mogą doczekać się pierwszych startów i zebrania plonów po ciężkiej, zimowej pracy.

A możliwości zweryfikowania swojej formy już bardzo blisko…
W tym roku w BodyiCoach Cycling Team pojawiło się wielu szosowców, tak więc zobaczycie nas na pewno w cyklu Road Maraton, imprezach rangi mistrzowskiej, wyścigach z kalendarza PZKol oraz kilku innych imprezach rozgrywanych właśnie na szosie.

Oczywiście wciąż pozostajemy również na krajowym podwórku MTB i chcemy dalej wygrywać wyścigi kolarstwa górskiego. Naszym głównym priorytetem będzie seria Bike Maraton, ale widoczni będziemy oczywiście również na Mistrzostwach Polski i innych wyścigach MTB.

Adam Galman podjeżdża

Adam Galman podjeżdża

 

Na pierwszy ogień pójdzie Drużynowa Jazda na Czas z serii Road Maraton rozgrywana w okolicach Góry św. Anny 20.04.2013. Oczywiście zamierzamy wypaść jak najlepiej i pokazać innym teamom, że w tym roku nie będą mieli z nami lekko.

Po tym wyścigu karuzela ruszy na dobre i w zasadzie prawie co tydzień będzie można nas gdzieś spotkać… Nie znacie dnia, ani godziny 😉

Od siebie życzymy wszystkim udanego sezonu i do zobaczenia na podium 🙂

tekst: Mikołaj Szewczyk

Comments are closed.