Nasi Sponsorzy

Dzięki wsparciu finansowym oraz sprzętowym nasz team może całkiem sprawnie funkcjonować.  W dzisiejszych czasach sport amatorski to bardzo duże wydatki, dlatego nasi Sponsorzy, których reklamujemy pomagają nas odciążyć od kosztów jakie w innych przypadku musielibyśmy ponieść sami.

Wierzymy też że współpraca z nami przyczynia się do budowania dobrego wizerunku tych firm. Promujemy też określone marki czy produkty i mam nadzieję, że w jakimś stopniu przyczyniamy się popularyzacji danego produktu. Sami w końcu ich używamy.

​Zapraszamy do bliższego poznania firm oraz marek jakie współtworzą z nami BodyiCoach Cycling Team

 

Sponsor Tytularny BODYiCOACH

To firma z Nowego Sącza, założona przez Jakuba Kurcza. Zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem sportowców ( głównie kolarzy ) pod kątem treningu, diety oraz monitoringu zdrowotnego od 2002 roku. W firmie pracuje też jeden z lepszych dietetyków w Polsce Pani Katarzyna Wójs. Od 2010 roku prowadzimy kolarski team amatorski.

 


 

Sponsor Finansowy PROFL OPONY

Firma PROFIL zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową opon do samochodów: osobowych, dostawczych i terenowych , w wielu rozmiarach i wzorach , zarówno letnich jak i zimowych.
Produktem wynikowym jest opona o parametrach pokrywających wymagania klientów. Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon. Produkty te, to w pełni europejski standard wykonania i bezpieczeństwa.


bike4race-log 
Sponsor Rabatowy Bike4Race

Firma powstała w 2003 roku w Opolu. Jest specjalistycznym sklepem i serwisem rowerowym, a także Autoryzowanym Dealerem marki RIDLEY oraz  innych renomowanych producentów.


Sponsor Rabatowy Okular Optyk

Salon Optyczny “OKULAR” istnieje od 1996 roku. Firma świadczy wysoką jakość usług. Dążąc do możliwie największej satysfakcji klientów stawia na pełen profesjonalizm, a wykwalifikowana kadra służy zawsze fachową poradą w doborze właściwych produktów.


Sponsor Rabatowy Optimum

Optimum Jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów marki BORN dla sportowców (odżywki, kosmetyki, olejki, maści). Wszystkie produkty są najwyższej jakości i produkowane są w Holandii. 

 

 


 

Sponsor Rabatowy Radello Sport

Firma zajmująca się sprzedażą odżywek Dextro Energy i Honey Stinger oraz balsamów sportowych Sportsbalm.


xclife-produkcyjny-1412083701Sponsor Rabatowy XC Life Tomasz Kałużny

Firma z Jeleniej Góry zajmująca się sprzedażą odżywek, odzieży oraz hulajnóg.

 

 


pol-sport-logoSponsor Rabatowy Pol Sport Częstochowa

Firma POLSPORT istnieje na rynku od 1991 roku i jest jedną ze starszych firm w branży rowerowej w Polsce. Posiada w pełni profesjonalne centrum dystrybucji i obsługi sprzedaży hurtowej, dysponuje pełnym asortymentem rowerowym zarówno ze średniej półki jak i z tych najwyższych.

 

Marki & Produkty

  • Rowery & Sprzęt rowerowy – Większość ( a niebawem cały team ) jeździ na rowerach Belgijskiej Marki Ridley jeździ się nam przyjemnie a przede wszystkim szybko, dzięki wsparciu Bike4Race mamy dostęp nie tylko do rowerów ale także do osprzętu.
  • Kaski – używamy i polecamy hiszpańskie kaski Catlike, których dystrybutorem jest firma Pol-Sport z Częstochowy
  • Okulary – chyba nie ma nikt wątpliwości, że najlepiej szosę i ostre zakręty widać w okularach Oakley, których oficjalnym dystrybutorem jest firma Okular Optyk z Jeleniej Góry
  • Suplementy – nasi zawodnicy mają dużą swobodę ( bo każdemu co innego smakuje ) jeśli chodzi o wybór suplementów ( batonów, żeli ) czy też napoi izotonicznych. Wybieramy spośród szerokiej gamy produktów Dextro Energy, żeli na bazie miodu Honey Stinger oraz włoskich produktów Enervit
  • Produkty do pielęgnacji skóry, masażu oraz ochrony to SportsBalm –  polecamy i używamy,

 

sponsors-2016-bar